ترجمه ترانه های ترکی استانبولی به فارسی

ترجمه ترانه های خارجی به فارسی

در نسخه فارسی سایت ترجمه آهنگ زورنا98، اقدام به ترجمه آهنگ های ترکی استانبولی به فارسی و ترجمه ترانه های انگلیسی به فارسی می کنیم.

در کنار پشتیبانی از این 2 زبان محبوب در کشور عزیزمون، ترانه هایی رو نیز از زبان های آلمانی و آذربایجانی ترجمه و به همراه متن آهنگ هر کدام منتشر کرده ایم.

در کنار خدمات ترجمه، کاربران می توانند از طریق موزیک پلیر سایت، به صورت آنلاین اقدام به گوش کردن آهنگ mp3 هر ترانه کنند و در صورت داشتن دانلود منیجر، امکان دانلود آهنگ نیز میسر می باشد.

موزیک ویدئو هایی که با قوانین کشور عزیزمون مغایرت نداشته باشند، در سایت از طریق کانال آپارات زورنا98 قرار داده می شود که همچنین می توانید به صورت مستقیم به کانال آپارات مراجعه و انبوهی از موزیک ویدئو ها را در فرمت دلخواه مشاهده نمایید

در صورتی که مایل به دریافت اطلاعیه از آخرین ترجمه ها می باشد، در کانال تلگرام ما عضو شوید و تا به صورت لحظه ای از جدیدترین ترجمه ها به همراه آهنگ mp3 و موزیک ویدئو HD که در کانال بارگذاری می شود، بهره مند شوید.

این تمام ماجرا نیست، در کانال تلگرام، آی دی تلگرامی قرار داده شده است که می توانید از طریق برقراری ارتباط با پشتیبان سایت، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید و همچنین درخواست آهنگ خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن ترجمه نماییم.

امیدواریم روز به روز بتوانیم با انجام ترجمه های جدید و محبوب، در کنار ترانه های درخواستی کاربران و همراهان گرامی، خدمت رسان شایسته ای برای هموطنان عزیزمون باشیم.

از این که همراه ما هستید، از شما نهایت تقدر و تشکر رو داریم
با تشکر
مدیریت سایت زورنا98

ورود به سایت ترجمه آهنگ زورنا98

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*
*