یکی از اهدافی که مجموعه زورنا98 از سال 1397 پیگیر آن بود، بحث شرکت در امور خیریه و کمک به هم نوعان خود می باشد.
در طی این سال ها همواره تلاش کردیم بخشی از درآمدهای سایت که از راه های مختلفی چون : تبلیغات، درخواست های ترجمه آهنگ اختصاصی، حمایت های مالی و … کسب می شد را بعد از کسر مخارج سایت نظیر : هزینه های سرور، حقوق مترجمین، هزینه های برنامه نویسی، هزینه های تامین امنیت سایت و کاربران، حقوق پشتیبانان سایت و شبکه های اجتماعی و … ، به امور خیریه اختصاص دهیم.

نمونه ای از کارهای خیری که در این مدت انجام داده ایم :

  • کمک هزینه خرید دارو برای کودکان پروانه‌ای
  • کمک هزینه خرید ویلچر و پوشک بزرگسالان و … برای سالمندان
  • کمک هزینه خرید لوازم التحریر در ایام شروع سال تحصیلی
  • حمایت های نقدی برای موسسات خیریه جهت کمک به زلزله زدگان در غرب کشور
  • و …

همه این هزینه ها در منطقه شمال غرب و غرب کشور عزیزمون صورت پذیرفت و دلیل این کار، حضور مستقیم اعضای مجموعه در این امور خیریه می باشد، زیرا به صورت مستقیم کمک های جمع شده، بدون واسطه در اختیار افراد نیازمند قرار می گرفت.
حضور اکثریت اعضای تیم زورنام در غرب و شمال غرب هم به این امر، سهولت و اطمینان بیشتری می بخشید.

 

شاید این سوال در مورد امور خیریه برای شما همراه عزیز زورنا98 نیز پیش بیاید!

 نقش کاربران و اعضای سایت زورنا98 در این امور خیریه چگونه می باشد؟

زمانی که کاربران زورنا98 در سایت حضور دارند، به صورت غیر مستقیم و به واسطه تبلیغاتی که بر روی سایت قرار داده شده است، دلیلی برای درآمدزایی می شوند و این می شود قسمت اول ماجرا !
اما از منظری دیگر، وقتی کاربران درخواست ترجمه آهنگ خود را ثبت می کنند و بابت آن مبلغی پرداخت می کنند، این یکی دیگر از راه های کسب درآمد برای سایت به صورت مستقیم می شوند و فرد پرداخت کننده به صورت در این کار خیر سهیم می شود.

اما طبق لطفی که همراهان عزیز نسبت با سایت و تیم زورنا98 دارند، به صورت مستقیم اقدام به حمایت مالی از تیم زورنا98 می کنند که در این صورت نیز می توانیم بخش اعظمی از این حمایت های مالی را به امور خیریه اختصاص دهیم.

 

پیرو اتفاقی که برای سایت زورنا98 افتاد و به لطف گزارش های پی در پی و بی مورد بعضی از رقبا به ستاد ساماندهی (کمیته فیلترینگ)، سایت زورنا98 فیلتر شد و مجبور شدیم به این منظور با توجه به مشورت های صورت گرفته با ستاد ساماندهی و رفع ایرادات موجود، سایت را تا برطرف سازی کامل مشکلات و ایرادات در حالت تعلیق نگه داریم.

در صورتی که به هر دلیلی محتوایی مشاهده کردید که خلاف قوانین کشور عزیزمون جمهوری اسلامی ایران بود، لطفا به جای گزارش به کمیته فیلترینگ، مستقیم به پشتیبانی زورنا98 اطلاع دهید.
با فیلتر شدن سایت، مشکلاتی در زمینه شرکت در امور خیریه صورت می گیرد که چشم خیلی از افراد نیازمند به راه می ماند.
لطفا باعث توفق کارهای خیریه نباشید.

 

با تشکر
مدیریت مجموعه زورنا98

عضویت در کانال تلگرام زورنا98
برای ارتباط با پشتیبانی و همچنین اطلاع از آخرین ترجمه‌ها و دسترسی سریع به آن‌ها، در کانال تلگرام زورنا98 عضو شوید.
عضویت در صفحه اینستاگرام زورنا98
برای مشاهده و دریافت موزیک ویدئو جدیدترین و محبوب ترین ترانه‌های مجاز به همراه زیرنویس فارسی، صفحه اینستاگرام زورنا98 را دنبال نمایید.